Twoje logo na naszych produktach

Identyfikacja wizualna marki to podstawa świadomie budowanego biznesu. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów oferujemy wykonanie produktów z logo Twojej firmy, instytucji, czy szkoły. Jeżeli potrzebujesz wysokiej jakości artykułów na targi, do kampanii reklamowej, czy po prostu do codziennej pracy to nie mogłeś lepiej trafić.

Możemy wykonać logo na następujących produktach: krawaty męskie i damskie, apaszki, szale, chusty, koszule z logo, spinki oraz paski. Napisz do nas czego potrzebujesz, a my doradzimy najlepszą metodę wykonania.

Szeroki wybór produktów z Twoim logo

Logo na krawacie, apaszce, czy chuście może być tkane lub wykonane metodą haftu komputerowego, sitodruku, sublimacji lub termotransferu. Logo na koszulach wykonywane jest metodą haftu komputerowego, zwykle na kołnierzyku lub na kieszonce. Z kolei paski i spinki znakowane są grawerem laserowym.

Dobór tkanin i metody naniesienia logo zależny jest od potrzeb klienta, wzoru logo, a także wielkości zamówienia. Indywidualne podejście do każdego zamówienia pozwala nam oferować naszym klientom optymalne rozwiązania, które będą dopasowane do jego potrzeb. Do realizacji zlecenia przystępujemy po uzgodnieniu wszelkich szczegółów.

Produkt z Twoim logo krok po kroku

Elastyczność i rzetelność to podstawa naszych usług, dlatego też jeżeli masz gotowy pomysł - przedstaw go nam. Z przyjemnością doradzimy, jak go właściwie zrealizować lub podpowiemy ewentualne modyfikacje, dzięki którym wykonanie będzie jeszcze skuteczniejsze. Jeżeli z kolei nie jesteś jeszcze zdecydowany to służymy fachową radą w zakresie zdefiniowania potrzeb i doboru najlepszych rozwiązań.

Pamiętaj! Jeżeli zależy Ci na ekspresowym wykonaniu zlecenia to dużym ułatwieniem i przyspieszeniem całego procesu produkcji jest posiadanie projektu logo w postaci wektorowej.

Gwarantujemy najwyższą staranność wykonania logo zgodnie ze sztuką oraz rewelacyjny stosunek ceny do jakości. Możesz nam zaufać, zajmujemy się tym od ponad 30 lat!