Szelki

Aktywne filtry

Szelki męskie

W naszym sklepie znajdziesz szelki męskie pasujące do każdego rodzaju sylwetki i wzrostu. Warto je założyć na własny ślub, zwłaszcza gdy planujemy wybrać smoking i pas hiszpański. Czarne męskie szelki to jednak bardzo uniwersalny dodatek, który sprawdzi się na każdej wieczornej imprezie, np. na weselu czy balu. Wyróżniają się dużym komfortem – ich zadaniem jest utrzymanie spodni na odpowiedniej wysokości, pozostając niewidocznymi pod marynarką.

Szelki to świetny zamiennik dla skórzanych pasków męskich – można je polecić zwłaszcza mężczyznom o dość masywnej sylwetce, choć również pozostali mężczyźni wyglądają w nich bardzo elegancko. Zwykły pasek nie gwarantuje aż tak dużej swobody ruchów, więc niektórzy panowie mogą odczuć spory dyskomfort, nosząc przez cały wieczór pasek pod brzuchem. Szelki męskie zapewniają stabilność i wygodę – nie ma żadnych szans, by nagle się zsunęły podczas siadania.

Do czego pasują szelki?

Szelki – podobnie jak muszki męskie – w ostatnich latach przeżywają istny renesans popularności. Odkryto, że pasują nie tylko do wizytowych i eleganckich stylizacji, ale i do bardziej codziennych kompletów. Można je założyć do koszuli i zwykłych chinosów, aby podkreślić swoją nonszalanckość i buntowniczość. To idealny zestaw dla przekornych panów, niebojących się eksperymentować z dodatkami i wizerunkiem. Jeśli chcesz się wyróżnić z tłumu, wybierz czerwone szelki męskie, ożywiające każdą – nawet pozornie najbardziej typową – stylizację.