Muszki

Aktywne filtry

Muszki męskie

Muszki męskie to jedne z popularniejszych dodatków do wieczorowych stylizacji. Choć w ciągu ostatnich dekad ich rozmiary dość często się zmieniały, to jednak mucha do garnituru wciąż pozostaje symbolem elegancji. W naszym sklepie znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do stworzenia ciekawej stylizacji – zarówno klasyczne modele, jak i bardziej wzorzyste produkty.

Wysokiej jakości muchy do garnituru

Nasze muchy do garnituru – jak również krawaty i inne dodatki – zostały wykonane z wysokiej jakości tkanin, które miękko się układają i zachowują oryginalny fason niezależnie od sytuacji. W asortymencie posiadamy muszki gładkie o eleganckiej fakturze, które na pewno dopasujesz do pozostałych elementów swojej stylizacji. Bogata kolorystyka i ciekawe wzornictwo dają duże możliwości w wyborze dodatków.

Jak wybrać idealną muszkę męską?

Jeżeli chcesz stworzyć oryginalną stylizację w duchu smart casual, postaw na muszkę męską w drobne wzory, np. w kratkę lub w kropki. W naszym sklepie znajdziesz wiele modeli dodatków – o klasycznym kształcie, węższe czy muchy do garnituru w stylu diamond shape. Wybierając odpowiedni produkt, pamiętaj, by mucha nie była szersza niż zarys twarzy na wysokości oczu.

Wbrew pozorom istnieje kilka rodzajów muszek męskich. Wyróżniamy np. muchę o półokrągłym wykończeniu z dwóch stron (tzw. motyl), muchę o ostrych zakończeniach i niskich skrzydełkach (tzw. nietoperz) i muchę z trójkątnymi zakończeniami ze wszystkich stron (tzw. diament).