3XL

Aktywne filtry

Koszule w dużych rozmiarach

Choć mody się zmieniają bardzo szybko, to jednak kanon męskiego stylu pozostaje niezmienny – i to od kilku dekad. Każdy dżentelmen powinien mieć w swojej szafie odpowiednio dobrane koszule – idealnie dopasowane do sylwetki. Bardzo ważną częścią naszego asortymentu są koszule w dużych rozmiarach. Nie przejmuj się – nawet jeśli nie masz typowej sylwetki, możesz znaleźć coś dla siebie w naszym sklepie.

Koszule dla ludzi biznesu

Białe, błękitne czy granatowe koszule bez dwóch zdań rządzą modą biznesową w ostatnich latach. Jeśli szukasz czegoś do garnituru, sprawdź nasze koszule męskie z długim rękawem, natomiast jeśli potrzebujesz czegoś wygodnego na lato, możesz zapoznać się z szerokim wyborem koszul męskich z krótkim rękawem. Szczególnie polecamy koszule w dużych rozmiarach o kroju prostym – idealne dla panów o tęższej budowie ciała. Koszule regular fit nie tworzą brzydkich załamań i optycznie mogą wysmuklić sylwetkę.

Wysokiej jakości ubrania w rozmiarze 3XL

Wszystkie oferowane koszule w dużych rozmiarach są bardzo wysokiej jakości, na którą składają się zarówno komfortowe kroje, jak i bardzo trwałe materiały. Jeśli chcesz urozmaicić swoją garderobę, możesz postawić na oryginalne modele we wzory. Warto jednak trzymać się pewnych zasad. Przy tęższej budowie ciała lepiej sprawdzą się delikatne desenie, takie jak subtelna kratka, groszki czy geometryczne figury. Unikaj zbyt dużych nadruków – wielkie printy mogą sprawić, że twoja sylwetka straci proporcje i sprawi wrażenie dużo cięższej, niż jest w rzeczywistości.